İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmek günümüzde zorunlu bir kabiliyettir. Profesyonel iş hayatında global bir oyuncu olup kariyer basamaklarında rahatça yükselebilmek adına İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak gerekir. Buna ek olarak günümüz teknoloji dili İngilizcedir. Yeni trendleri ve teknolojileri takip edebilmek adına İngilizcenizin iyi olması gerekir.

Yüksek lisans yapmak isteyen bireylerin önündeki en büyük engel IELTS / TOEFL gibi testlerdir. Bu testlerde yüksek skor almak ciddi bir emek gerektirmektedir. Yurtdışı eğitim sürecinde İngilizce diyalog kurmaya alışmak da ayrıca stres katan bir durumdur. 

English Ninjas’ta tüm ihtiyaçlara uygun paketler mevcuttur. Esnek paket yapısı sayesinde, hedefinize yönelik çalışma programını kendiniz oluşturabilirsiniz.

Mevcut Paketler: 

Günde Kaç Dakika Pratik Yapmalıyım?

10 Dakika – Günlük Konuşma Becerisi

10 dakikalık paket, günlük konuşma becerisi edinmek isteyen bireyler için uygundur. İngilizce konuşurken yaşadığınız tutukluğu giderirsiniz. Anadili İngilizce olan bir bireyle rahat bir şekilde diyalog kurabilirsiniz. 

20 Dakika – İngilizce Yeteneğinizi Geliştirin

20 dakikalık paket, İngilizce konuşma yeteneğinizi parlatmak için idealdir. Bu paketle kendinizi farklı şekillerde ifade edebilirsiniz. Kelime haznenizi arttırarak entelektüel konularda kendinizi İngilizce ifade edebilirsiniz. Yurtdışında eğitim veya uzun süreli konaklama sırasında rahatça İngilizce konuşursunuz.

30 Dakika – İleri Seviye İngilizce

30 dakikalık paket mesleki İngilizce edinimi için uygundur. Bu paketle sofistike cümleler kurarsınız. Yabancı iş ortaklarınızla yapacağınız toplantılarda kendinizi detaylı bir şekilde ifade edersiniz. Üst seviye makaleler okuyarak her diyalogda kendinizi rahat hissedersiniz.

Haftada Kaç Gün Pratik Yapmalıyım?

Haftada 2 Gün

Haftanın büyük çoğunluğunda yoğun iş temposu olan, İngilizcenin körelmemesi için İngilizce pratik yapmaya ihtiyaç duyan kişiler için uygun bir tercihtir.

Haftada 3 Gün

Biraz körelen İngilizce konuşma becerilerini tekrar canlandırmak isteyen kişilere ve uzun süreli yavaş tempoda eğitim almak isteyen kişilere en uygun paket çeşididir.

Haftada 5 Gün

İngilizce öğrenmek, konuşma becerilerini hızlı geliştirmek isteyen kullanıcılar için uygun seçenektir.

Paket satın almak ve İngilizcenizi geliştirmeye başlamak için butona basın : 

Did this answer your question?