English Ninjas tüm kullanıcılar için esnek yapıda paket imkanı sunar. Farklı ihtiyaç ve bütçelere göre esnek paket yapısı ile kendinize uygun paketi seçerek hedefleriniz doğrultusunda İngilizce pratik yapmaya başlayabilirsiniz.


English Ninjas Paketlerinin Ödeme Planları:
English Ninjas'ta 16 farklı paket için 3 ayrı ödeme planı bulunmaktadır. 


3 Aylık Plan
3 aylık aboneliklerde 3 aylık paket fiyatı tek seferde kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece paketiniz 3 ayda bir yenilenir. İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için gereken minimum süre 6 aydır. 3 aylık bir pakete abone olarak en az 2 dönem paketinizi yenileyerek bu hedefinize ulaşabilirsiniz..

6 Aylık Plan
6 aylık paketler, 3 aylık paketlere göre %20 indirim fiyat avantajı sağlar. 6 aylık %20 indirimli paket fiyatı tek seferde  kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece 6 ayda bir yenilenir. İngilizce konuşma becerilerinizi bir seviye yukarı taşımak için gerekli minimum süre 6 ay olduğu için bu plan en çok tavsiye ettiğimiz plandır.

12 Aylık Plan
Varsayılan olarak %30 indirim imkanı sağlar. 12 aylık %30 indirimli paket fiyatı tek seferde  kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece 12 ayda bir yenilenir.

English Ninjas'la İngilizce Pratik Yapmaya Başla
Kariyerinde Yüksel
Hedeflerine Ulaş

Did this answer your question?